- Aktualności
- Urząd Gminy
- Dla Mieszkańców
- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Marciszowie
- Wodociągi Marciszowskie
- Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
- Świetlice wiejskie
- Biblioteki
- Posterunek Policji
- Interaktywne cmentarze
- Odbiór odpadów
- Zagospodarowanie przestrzenne Gminy
- Program Priorytetowy „Ciepłe Mieszkanie”
- Program Priorytetowy ,,Czyste Powietrze”
- Dla Turystów
Fundusze zewnętrzne
- Kontakt
W sali Starostwa Powiatowego w Kamiennej Górze rozstrzygnięto dzisiaj (czwartek, 17 marca) powiatowy etap Strażackiego Konkursu Plastycznego organizowanego przez Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP. Celem konkursu było m.in. zainteresowanie dzieci i młodzieży ochroną przeciwpożarową, działalnością straży pożarnych, tradycją i życiem strażackich środowisk oraz propagowaniem pozytywnych postaw społecznych. Prace konkursowe mogły być wykonane dowolną techniką i miały przedstawiać wyobrażenia autorów dotyczące udziału straży pożarnych w działalności kulturalnej, historycznej, wychowawczej czy też prewencyjnej. W konkursie brali udział również uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Marciszowie i zajęli czołowe miejsca: w kategorii klas 1-4 szkół podstawowych Oliwier Wójcik zajął II miejsce, Julia Janiszewska III miejsce; a w grupie uczniów klas 5-8 szkół podstawowych Milena Wójcik zajęła III miejsce. Serdecznie gratulujemy!!! Trzeba wspomnieć, iż naszą grupę dzielnych młodych strażaków prowadziła pani Anna Zdunek. Wójt Wiesław Cepielik wręczał naszym finalistom nagrody.






