Młodzi piłkarze LKS Bóbr Marciszów mistrzami turnieju piłkarskiego o Puchar Lata LZS

W niedzielę (11 czerwca) w Krzeszowie został rozegrany turniej piłkarski o Puchar Lata LZS, jako mistrzostwa powiatu i eliminacje do finału strefy jeleniogórskiej. W zawodach zagrało pięć drużyn dziecięcych kategorii wiekowej Orlik. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym” po 15 minut.

Po rozegraniu 10 meczy mistrzami powiatu zostali młodzi piłkarze LKS Bóbr Marciszów, którzy wygrali wszystkie swoje mecze. Drugie miejsce zajął drużyna MKS Orzeł Lubawka , która zdobyła 7 punktów tak jak II drużyna Akademii Sportu Krzeszów, ale miała lepszy stosunek bramek. Młodzi krzeszowianie musieli zadowolić się brązowymi medalami. Kolejne miejsca zajęły I drużyna Akademii Sportu Krzeszów i drużyna Kamiennogórskiej Akademii Piłkarskiej.

Najlepsze trzy drużyny otrzymały puchary i medale a wszystkie drużyny otrzymały piłki jako nagrody rzeczowe. Drużyny LKS Bóbr Marciszów i MKS Orzeł Lubawka będą reprezentowały powiat kamiennogórski na finale strefy jeleniogórskiej Pucharu Lata, który zostanie rozegrany w ramach XXIV Dolnośląskich Igrzysk LZS w Lwówku Śląskim.

Puchar Lata LZS

Zdjęcia: Zbigniew Bednarek

Ostatnie aktualności