Ogromna dotacja dla Gminy Marciszów w kwocie ponad 8 milionów złotych

Kolejny sukces wójta Gminy Marciszów – Wiesława Cepielika. Tym razem gmina pozyskała aż 8 375 000 złotych. Środki te zostaną wykorzystane na przebudowę odcinka drogi wojewódzkiej nr 328 i przebudowę kratownicowego mostu drogowego nad rzeką Bóbr w Marciszowie.

– Jest mi niezmiernie miło poinformować mieszkańców gminy, że udało się pozyskać kolejne środki na inwestycje. Kilka dni temu odebrałem trzy promesy na wsparcie inwestycji w gminie na kwotę blisko 2,5 miliona złotych, a dziś, w sobotę, dotarła do mnie kolejna dobra wiadomość, że nasza gmina otrzyma kolejne środki w kwocie 8 375 000 złotych na przebudowę odcinka drogi wojewódzkiej nr 328 w Marciszowie i przebudowę kratownicowego mostu drogowego nad rzeką Bóbr w Marciszowie. Ogromnie się cieszę i dzielę na gorąco tą informacją. Dodaję, że w/w wsparcie dla naszej gminy jest realizowane w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Strategicznych Polski Ład – mówi wójt Wiesław Cepielik.