Sopralove z koncertem w Marciszowie

Z okazji zbliżającego się święta wszystkich Pań, dnia 3 marca (niedziela) zorganizowany został zapowiadany, wyjątkowy koncert muzyczny. W Domu Kultury zgromadziła się tłumna publiczność (około 140 osób), która z zapartym tchem słuchała występu zespołu Sopralove. Był to zespół trzech utalentowanych sopranów z Wrocławia i Świdnicy: Magdy Bigoś, Liliany Iżyk-Pabisiak i Laury Szostak, które zachwycały swoim pięknym głosem i harmonijnym śpiewem.

Zanim rozpoczął się koncert, wójt Wiesław Cepielik wraz ze swoim zastępcą Pawłem Truszczyńskim powitali wszystkie Panie kwiatami.

Koncert, zorganizowany z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, był pełen poezji, wzruszeń i humoru.

Należy wspomnieć, że niedzielny koncert w Marciszowie, był premierą dla tercetu SOPRALOVE, a inicjatorem powstania zespołu i jednocześnie jego ojcem chrzestnym został zastępca Paweł Truszczyński.

Organizatorzy serdecznie dziękują Annie Zdunek, Agnieszce Polskiej-Masełko, MDP Marciszów, Łukaszowi Trząsalskiemu za przygotowanie do tak wspaniałej imprezy oraz dyrektorowi Centrum Kultury w Kamiennej Górze Tomaszowi Grabińskiemu i Grzegorzowi Mszaneckiemu za wypożyczenie sprzętu nagłośnieniowego.

Zdjęcia: Artur Kubieniec

SOPRALOVE z koncertem w Marciszowie