Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego w Marciszowie

W sali Domu Kultury w Marciszowie odbyło się dziś (wtorek, 23 czerwca) uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Zanim mali artyści rozpoczęli swój występ, wykonali tradycyjnego poloneza.

W wydarzeniu uczestniczyli zaproszeni goście, rodzice, kadra pedagogiczna, młodsze przedszkolaki, a także w imieniu wójta, sekretarz gminy Zbigniew Mosoń oraz inspektor ds. oświaty Anna Płaszczyńska.

Po części artystycznej przedszkolni absolwenci odebrali od dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Marciszowie Bożeny Drożdżowskiej pamiątkowe dyplomy.

Podczas wydarzenia uroczyście pożegnano również Panią Ulę, odchodzącą na zasłużoną emeryturę.