- Aktualności
- Urząd Gminy
- Dla Mieszkańców
- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Marciszowie
- Wodociągi Marciszowskie
- Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
- Świetlice wiejskie
- Biblioteki
- Posterunek Policji
- Interaktywne cmentarze
- Odbiór odpadów
- Zagospodarowanie przestrzenne Gminy
- Program Priorytetowy „Ciepłe Mieszkanie”
- Program Priorytetowy ,,Czyste Powietrze”
- Dla Turystów
Fundusze zewnętrzne
- Kontakt
Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego w Marciszowie
W sali Domu Kultury w Marciszowie odbyło się dziś (wtorek, 23 czerwca) uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Zanim mali artyści rozpoczęli swój występ, wykonali tradycyjnego poloneza.
W wydarzeniu uczestniczyli zaproszeni goście, rodzice, kadra pedagogiczna, młodsze przedszkolaki, a także w imieniu wójta, sekretarz gminy Zbigniew Mosoń oraz inspektor ds. oświaty Anna Płaszczyńska.
Po części artystycznej przedszkolni absolwenci odebrali od dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Marciszowie Bożeny Drożdżowskiej pamiątkowe dyplomy.
Podczas wydarzenia uroczyście pożegnano również Panią Ulę, odchodzącą na zasłużoną emeryturę.

Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego w Marciszowie

Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego w Marciszowie

Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego w Marciszowie

Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego w Marciszowie

Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego w Marciszowie

Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego w Marciszowie

Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego w Marciszowie

Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego w Marciszowie

Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego w Marciszowie

Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego w Marciszowie

Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego w Marciszowie

Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego w Marciszowie

Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego w Marciszowie

Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego w Marciszowie