MOBILNY PUNKT INFORMACYJNY FUNDUSZY EUROPEJSKICH W MARCISZOWIE
październik 11 2021

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza do skorzystania z indywidualnych i bezpłatnych konsultacji na temat wsparcia ze środków  Funduszy Europejskich.

W ramach Mobilnego  Punktu  Informacyjnego  pracownik Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego – Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze  będzie pełnić dyżur w Urzędzie Gminy Marciszów.

Podczas indywidualnych konsultacji w ramach takiego dyżuru każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informację, czy planowane przedsięwzięcie ma szanse na dofinansowanie z funduszy europejskich.

Pracownicy Punktu przedstawią dostępne możliwości wsparcia, wyjaśnią zasady ubiegania się o środki, a także wskażą do jakiej instytucji należy się zwrócić w przypadku ubiegania się o środki.  Poinformują także o dotacjach i  instrumentach zwrotnych – niskooprocentowanych pożyczkach, dostępnych na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej.
Z konsultacji mogą skorzystać wszystkie podmioty oraz osoby zainteresowane tematem funduszy Europejskich.

Indywidualne konsultacje w ramach Mobilnego  Punktu  Informacyjnego Funduszy Europejskichodbędą się:

12.10.2021 r. (wtorek); w  godz. od 10.30 – 13.00
w Urzędzie Gminy Marciszów; ul. Szkolna 6
( parter, SALA NARAD – pok. nr 6)

W związku z epidemią Covid-19 konsultacje udzielane będą z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.
Konsultacje są bezpłatne.  Na miejscu udostępnione zostaną bezpłatne materiały informacyjne.

Serdecznie zapraszamy ! Aktualne informacje na temat organizowanych na terenie Dolnego Śląska Mobilnych Punktów Informacyjnych oraz konferencji, spotkań i szkoleń publikowane są na stronie
Fundusze Europejskie na Dolnym Śląsku

Add your Comment