Kolejne inwestycje drogowe na terenie gminy Marciszów

Niebawem ruszą kolejne inwestycje drogowe w Marciszowie. Już w lipcu i sierpniu br. planowane są przebudowy kolejnych dwóch dróg gminnych.

Tym razem firma wyłoniona w przetargu, która zaproponowała najkorzystniejsze oferty, przebuduje dla nas drogę nr 114480D ul. Główna okolice budynków 118 i 120 oraz drogę nr 114499D ul. Główna okolice budynków 20-22. W ramach obu zadań przebudowane zostaną gruntownie odcinki po około 100 m.b., gdzie na szerokości 3,5 m powstaną nawierzchnie z kostki betonowej

Wójt Gminy Wiesław Cepielik

Całkowity koszt dwóch zadań to kwota około 330 tys. zł i zrealizowane one zostaną z budżetu gminy Marciszów. W załączonej galerii prezentujemy obecny stan wyżej wymienionych dróg.

Osobiście cieszę się bardzo, że sukcesywnie modernizujemy i polepszamy stan naszej gminnej infrastruktury drogowej, a mieszkańcy kolejnych obszarów odetchną z ulgą. To oczywiście nie koniec, w tym roku mamy w planie jeszcze inne inwestycje nie tylko w Marciszowie, ale także w innych sołectwach, o czym będę informował na bieżąco.

dodaje wójt

Zdjęcia: Artur Kubieniec