Festiwal Światła i Muzyki w Pałacu Ciechanowice

W pięknych ogrodach Pałacu Ciechanowice odbył się w sobotę (29 czerwca) niezwykły Festiwal Światła i Muzyki. Przybyłych gości przywitali wójt Wiesław Cepielik i jego zastępca Paweł Truszczyński.

Na scenie pojawił się Peter Armstrong Ondria, artysta ze Słowacji, który pokonał około 600 km, aby podzielić się swoim talentem z widzami. Peter urodził się w Preszowie dokładnie dziewięć dni po śmierci mistrza jazzu Louisa Armstronga, który stał się jego idolem.

Na scenie pojawił się również zespół Sopralove, trzy utalentowane soprany z Wrocławia i Świdnicy: Magda Bigoś, Liliana Iżyk-Pabisiak i Laura Szostak. Ich piękne głosy i harmonijny śpiew zachwyciły publiczność. To był prawdziwy hołd dla muzyki i sztuki, a piękno ogrodów pałacu tylko podkreśliło tę magiczną chwilę.

Na zakończenie wydarzenia, elewacja Pałacu Ciechanowice ożyła laserowym pokazem świateł. To było magiczne widowisko, które pozostawiło w sercach widzów niezapomniane wrażenia. Festiwal Światła i Muzyki to nie tylko wydarzenie kulturalne, ale także podróż do krainy magii i emocji.

Zdjęcia: Artur Kubieniec

Ostatnie aktualności